fbpx

E-pood - 524 Combi Flex, montaažiliim, 75ml tuub


524 Combi Flex, montaažiliim, 75ml tuub


6.50 

Tooteinfo

Montaažiliim DANA LIM Combi Flex 524 (75ml). MS-hübriid polümeeri baasil 1-komponendiline kiire kuivamisega neutraalne liim. Kasutatakse pindadel, kus on vaja tugevat nakkuvust ja kliimakindlust (veekindel). Liim ei sisalda fungitsiide. Värvuselt läbipaistev ja sisult tiksotroopne pasta. Liim on lõhnatu.

Kasutatakse peeglite, paneelide, klaasuste, auto katuseluugi, heliisolatsiooni ja plaatide paigaldamisel, akustilise isolatsiooni materjali paigaldamisel vähemalt 4 vertikaalset triipu.

Kasutatakse ka auto keretööstuses (klaas, uksed, katuseluuk). Liim on kuivalt lihvitav ja ülevärvitav (test vajalik). Optimaalseks nakkuvuseks puhastage kuiv liimitud koht etanooliga enne värvimist.

Väga hea nakkuvus klaasile, alumiiniumile, paisutatud polüstüreenile, jäigale PVC-le. Sobib ka telliste, puidu, metalli, värvitud pindade ja plastiku peale.

Kasutusjuhend:

Töödeldavad pinnad peavad olema täiesti puhtad ja tolmuvabad. Kui paigaldate peegleid, kandke peale vertikaalsed triibud umbes 7 cm vahega.

Peeglite ja plaatide paigaldamisel võib kuivamise ajal olla vajalik lisatugi nii kaua kuni liim täielikult ära kuivab. Puhastage tööriistad pesuvahendiga enne kui liim ära kuivab.

Kui montaažiliim on kuiv, siis saab seda ainult mehaaniliselt eemaldada.

Pealekandmise temperatuur +5°C kuni 40°C. +5°C võiks olla mitu päeva enne pealekandmist juba, et saavutada 30% niiskustase. Elastsus +/- 20% . Kõvadus umbes 40 Shore A. Temperatuurikindlus -40°C kuni +90°C.

Tootja: Dana Lim

Lisainformatsioon: www.danalim.dm

Maaletooja: Klaasissepa OÜ Kadaka  tee 2, Tallinn

- +

Kategooria(d):