fbpx

E-pood - CRL Bio-Clean veeplekkide eemaldaja


CRL Bio-Clean veeplekkide eemaldaja


22.80 

Tooteinfo

Bio-clean eemaldab efektiivselt vee- ja mineraalide plekid, rooste, puumahlad, värvi pritsmed, seebikivi ja hallituse klaasidelt ning teistelt pindadelt. Töötab hästi dušinurkadel, akendel, klaasist pindadel, keraamilistel ja klaasikiust plaatidel, auto esiklaasil, kroomil, portselanil, kivist, anodeeritud messingust, roostevabast terasest ja tugevatel vinüül pindadel. Eemaldab esimese staadiumi korrosiooni kiirelt. CRL Bio-Clean on profesionaalne ja tugev puhastusvahend mida soovitavad nii klaasijad kui puhastus teenuse pakkujad. Seda kasutatakse haiglates, vanadekodudes, tootmishoonetes, hotellides, supermarketites ja teistes avalikes ruumides kus on keeruliselt puhastatavad pinnad.

Kasuta CRL Bio-Cleani puhastatavale pinnale kandmiseks kuiva riiet, käsna või harja. Hõõruge õrnalt ja seejärel loputage rohke veega kuniks puhastatav pind on pesuainest puhast. Vajadusel korrake protseduuri kuniks pind on puhastatud.

Esimese staadiumi korrosiooni all mõistetakse kerget korrosiooni, mis on vähesel määral või üldse mitte rikkunud klaasi pinda. Teise staadiumi korrosiooni puhul ei ole plekid enam pindmised, vaid söövitunud klaasi sisse ja on hakanud mõjutama klaasi molekulaarset struktuuri, jättes söövitatud või valge hägu klaasile pärast puhastamist. CRL Bio-Clean veepleki eemaldaja ei paranda teise staadiumi korrosiooniga klaasi!

Tähelepanu! Mitte kasutada pindadel, mis ei talu kergelt abrassivset töötlust!

Pudeli suurus: 473ml

Tutvu meie blogipostitusega, et saada teada veel rohkem klaasi puhastamisest!

- +

Kategooria(d):