fbpx

Tooted - Art Glass


Art Glass

Art Glass

Miks on vaja kunstiteostele ja fotodele UV-kaitset?

UV-kiirgus on üks peamisi põhjuseid, miks kunstiteosed kaotavad ajapikku oma värvi ja muutuvad kollakaks. See lõhub ajapikku kunstiteose keemilist struktuuri ja muudab värvid pleekinuks. Sealt tulebki see fotode ja paberi kollaseks ja hapraks muutumine. Eriti nukker selle juures on see, et kahju on pöördumatu. Kahju on pöördumatu ja võib vähendada kunstiteose väärtust, nii rahalist kui sentimentaalset, märkimisväärselt. Seetõttu on oluline kaitsta oma kunstiteoseid UV-kiirguse kahjustuste eest. Art Glasss on selleks suurepärane vahend.

Art Glass 99 on parim kaitse UV kiirguse eest

Art Glassi tehnoloogia toimib spetsiaalse absorbeeriva UV-katte abil, mis blokeerib kahjulikke UV-kiirguse laineid. See kate kaitseb teie kunstiteoseid ja fotosid igast nurgast tuleva päikesevalguse kahjuliku mõju eest. Kui tavaline klaas laseb läbi palju UV-kiirgust, mis võib põhjustada kahjustusi, siis Art Glassi spetsiaalne kate vähendab UV-kiirte sissetungi alla 1%.

Tavaline klaas vs Art Glass

Tavaline klaas kaitseb kunstiteost füüsiliste kahjustuste eest kenasti, kuid nagu klaasil ikka, on tal peegeldus. Art Glassi puhul peegeldust ei ole, seega foto või maal näeb raamis välja selline, et mitte ühegi nurga alt ei ole aru saada, et sinu silma ja kunstiteose vahel eksisteerib klaasbarjäär. Art Glass on suurepärane valik siis, kui soovid mõne erilist fotot, meenet või maali kaitsta UV-kiirguse kulutava mõju eest, kuid samas tahad seda näha ilma ühegi takistuseta. Ainuke võimalus veenduda, et foto ees üldse klaas eksisteerib, on sinna sõrmega koputada.


Küsi pakkumist