fbpx

Tooted - LED-ribaga peegel


LED-ribaga peegel

LED-ribaga peegel

LED-ribaga peegel on kohandatav nii mõõtude kui kuju poolest, sest LED-riba saab lisada praktiliselt igale peeglile. Oleme seda paigaldanud klassikalisele ristkülikukujulisele peeglile, kuid ka ringi- ja poolkuu kujulistele peeglitele. See avab ukse eriti isikupäraste ja kaunite valguslahendusteni, mida saab täpselt oma maitse järgi kujundada. LED-ribaga peeglid sobivad väga hästi nii magamis- kui vannituppa.  Kuidas vannituppa peeglit valida, võid lähemalt lugeda meie blogist. Magamistoas on LED-ribaga peegel aga suurepärane viis meeleoluvalguse abil meeldivat atmosfääri luua. Kui soovite, et peegel valgustaks ka ettepoole, siis saame soovitud laiusega riba peegli pinnale matistada, millest valgust läbi hakkab paistma. 

Miks valida just meie LED-ribaga peegel

Erinevalt suuremast osast pakkujatest turul, valmib meie LED-ribaga peegel täielikult käsitööna. Seega on meil täielik kontroll peegli mõõtude, paksuse ja suuruse üle. Me paigaldame LED-riba peegli tagumisele küljele käsitsi. Kuna LED-ribaga peegli taga seetõttu on siseraam (see on praktiliselt kõigil valgustusega peeglitel), ei saa seda panna seina peegliliimiga. Üldiselt kasutame selle jaoks teisi kinnitusvahendeid nagu kinnituskruvisid või J-liistu. Viimane variant on soovitatav, sest sellisel juhul saab peegli vajaduse korral alati kerge vaevaga seina pealt maha võtta. Kuidas käib LED-riba peegli tagumisele küljele paigaldamine, saad lähemalt vaadata siit

Erimõõdud LED-ribaga peegli tellimine

Saada Päring: Kirjelda meile, millise suuruse, kuju ja lisafunktsioonidega peeglit soovite. Kas eelistate klassikalist kirgast peeglit, või ellistate mõnda meie toonitud peeglitest nagu näiteks pronks, hall või champagne peegel. 

Mõõtmisteenus: Meie spetsialistid tulevad kohapeale, et vaadata üle ruum, kuhu peegel paigaldatakse. See on äärmiselt oluline, sest tihti leidub ka uutes korterites ja majades ebatasaseid seinu või muid raskendavaid asjaolusid, millega tuleb enne paigaldust arvestada.

Kooskõlastamine: Kui mõõdud käes, teeme valmis joonise, kinnitame detailid nagu peegli paksus, paigaldusviis, lihv ja peegli toon. Kui kõik klapib, saame leppida kokku aja paigalduseks. 

Paigaldus: Meie professionaalsed paigaldajad toovad peegli kohale ja tagavad, et see saab korralikult ja turvaliselt paigaldatud. Halvasti paigaldatud peegel võib jääda seina paremal juhul viltuselt, halval juhul pinge alla, mis võib lõppeda ka peegli purunemisega. Samuti hoolitseme selle eest, et peegli ühendamiseks vooluvõrku on juhtmed õiges kohas.

Muuda oma vannitoapeegel uduvabaks!

Klaasissepa uduvabade peeglite taga on nutikas lahendus – küttematt. See tagab, et peegli pind püsib selge ja uduvaba ka kõige niiskemates tingimustes, olgu see siis pärast kiiret hommikust dušši või lõõgastavat vanniskäiku. Lisaks mugavusele pikendab küttematt ka peegli eluiga. Küttematt on valgustusega peeglile mõistlik lisada, sest selleks vajalik trafo on juba peegli küljes LED-riba jaoks olemas. Samuti on peeglile soovitatav tellida juurde nanokaitse, mis muudab peegli kergesti puhastatavaks. 

 


Küsi pakkumist