fbpx

Tooted - LED-ribaga peegel


LED-ribaga peegel

LED-ribaga peegel

LED-ribaga peegel on kohandatav nii mõõtude kui kuju poolest, sest LED-riba saab lisada igale peeglile. Oleme paigaldanud valgustust klassiklaisele ristkülikukujulistele peeglitele, kuid ka ringi- ja poolkuu kujulistele peeglitele. See avab ukse eriti isikupäraste ja kaunite valguslahendusteni, mida saab täpselt oma maitse järgi kujundada.

LED-ribaga peegel ja paigladus

Kuna LED-ribaga peegli taga on siseraam, ei saa seda panna seina peegliliimiga. Üldiselt kasutame selle jaoks teisi kinnitusvahendeid nagu kinnituskruvisid või J-liistu. Viimane variant on soovitatav, sest sellisel juhul saab peegli vajaduse korral alati kerge vaevaga seina pealt maha võtta. Samuti on peeglile soovitatav tellida juurde nanokaitse, mis muudab peegli kergesti puhastatavaks. 

Muuda oma peegel uduvabaks!

Klaasissepa uduvabade peeglite taga on nutikas lahendus – küttematt. See tagab, et peegli pind püsib selge ja uduvaba ka kõige niiskemates tingimustes, olgu see siis pärast kiiret hommikust dušši või lõõgastavat vanniskäiku. Lisaks mugavusele pikendab küttematt ka peegli eluiga. Küttematt on valgustusega peeglile mõistlik lisada, sest selleks vajalik trafo on juba peegli küljes olemas. 


Küsi pakkumist