fbpx
Klaasissepp

Müügitingimused

1. Üldtingimused

 1. Müügitingimused kehtivad klaasissepa.ee veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja Klaasissepa OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. Klaasissepa OÜ e-poest toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
 3. Klaasissepa OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Klaasissepa.ee veebilehel.

2. Müügilepingu jõustumine

 1. Klaasissepa OÜ müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
 2. Klaasissepa OÜ ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Klaasissepa OÜ arvelduskontole.
 3. Klaasissepa OÜ veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

3. Hinnainfo

 1. Kõik veebipoes klaasissepa.ee toodud hinnad on Eurodes ja  sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Klaasissepa OÜ jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.klaasissepa.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis on arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

4. Tellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Toodete kogused on piiratud. Kui mõnda toodet tellimuse esitamise hetkel laos ei ole, teavitame Teid sellest esimesel võimalusel. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida  seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 3. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Esita tellimus”.
 4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise ja tasumise viis.
 5. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.
 6. Klaasissepa OÜ e-poes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel 08.30−17.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen ise järgiˮ tarnevaliku puhul.
 7. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

5. Kohaletoimetamine

 1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolse arve tasumist) komplekteerib Klaasissepa OÜ tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
 3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
 4. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Kunstipada.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuse eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
 5. Klaasissepa OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Klaasissepa OÜ ei saanud mõjutada ega ette näha.
 6. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutamise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

6. Tagastamisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
 2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.
 3. Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule.
 4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil kadri@klaasissepa.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit. Taganemise avalduse tüüpvorm
 5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.
 6. Kui tellimus tagastatakse osaliselt, tagastatakse kauba kättetoimetamise kulud proportsionaalselt tagastatud toodete arvule.
 7. Klaasissepa OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

7. Pretensioonide esitamise kord

 1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest. Pretensioonide esitamise õigus ei laiene klaasidele ja peeglitele.
 2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Klaasissepa OÜ probleemist e-posti aadressil kadri@klaasissepa.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus.
 3. Klaasissepa OÜ vastab Kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
 4. Klaasissepa OÜ ei vastuta:
  1. Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest.
  2. Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel.
  3. Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

8. Vääramatu jõud

 1. Klaasissepa OÜ ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Klaasissepa OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Privaatsus

 1. Klaasissepa OÜ veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Klaasissepa OÜ’le enda isikuandmete töötlemiseks.
 2. Klaasissepa OÜ kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks. Klaasissepa OÜ edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 3. Klaasissepa OÜ saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes
  sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

10. Muud tingimused

 1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, siis on Kliendil õigus pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Kõik meie kodulehel olevad fotod on Klaasissepa OÜ intellektuaalne omand ja nende kasutamine on keelatud.

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!  Liitu uudiskirjaga

  Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.