fbpx

Tooted - Kirka või optiwhite klaasiga taustaklaas


Kirka või optiwhite klaasiga taustaklaas

Kirka või optiwhite klaasiga taustaklaas

Kirgas klaas on kõige klassikalisem lahendus taustaklaasina, kuna see pakub kaitset seinavärvile, tapeedile, kivi- või palkseinale, jäädes ise märkamatuks. Kui klaasi taha jääb tapeet, siis soovitame kasutada optiwhite klaasi, millel on klaasi loomulik rohekas toon miinimumini viidud, mis võib hakata muidu tapeedi tooni moonutama.

Kõik taustaklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse kööki. Taustaklaasi puurime ka vajaduse korral avad pistikute jaoks. Taustaklaasid alati ka karastame, et muuta nad tugevaks ja vastupidavaks ka pliidilt pritsivatele kuumadele pritsmetele. Pakume soovi korral ka mõõtmist ja paigaldust.

Taustaklaasile soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Enne tellimuse esitamist palun tutvuda meie blogipostitusega:

https://klaasissepa.ee/uudised/taustaklaas-kooki/


Küsi pakkumist