fbpx

Tooted - Muu erilahendusega taustaklaas


Muu erilahendusega taustaklaas

Muu erilahendusega taustaklaas

Kui tundub, et meie kodulehelt sobivat taustaklaasi ei leidnud, siis kirjuta meile ikka. Teostame kõik erilahendused! Meil on 30-aastane kogemus ja Eesti suurim klaaside ja peeglite valik, nii et kõik ideed leiavad meie majas teostuse. Kui aga ideid jääb puudu, siis külasta meie salongi ja leiame koos selle õige lahenduse.

Kõik taustaklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse kööki. Taustaklaasi puurime ka vajaduse korral avad pistikute jaoks. Taustaklaasid ja -peeglid alati ka karastame, et muuta nad tugevaks ja vastupidavaks ka pliidilt pritsivatele kuumadele pritsmetele. Pakume soovi korral ka mõõtmist ja paigaldust.

Taustaklaasile soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Enne tellimuse esitamist palun tutvuda meie blogipostitusega: https://klaasissepa.ee/uudised/taustaklaas-kooki/


Küsi pakkumist