fbpx
Klaasissepp

Klaasimine ja kittimine

Klaasimine ja kittimine

Meie poolt pakutavad klaasimistööd katavad kõik võimalikud valdkonnad alates lihtsast aknaklaasi vahetamisest kuni suurte klaasvitriinideni. Sinna vahele mahuvad näiteks nii kasvuhoone klaasimised, klaaspakettide parandamised, ukseklaaside paigaldamised kui ka muud võimalikud klaaside paigaldamisega seotud tööd.

Klaasimisel kasutame nii klaasiliiste kui aknakitti. Aknakiti kasutamine on kohustuslik näiteks muinsuskaitse all olevate majade akende juures. Samas soovitame puitakende puhul liistu asemel aknakiti kasutamist, sest õigesti paigaldatuna peab see meie kliimas aknaliistuga võrreldes tunduvalt kauem vastu.

Kittimiseks kasutame naturaalset linaseemneõli kitti 682 .Peale kittimist tuleks paari nädala pärast kitt linaseemneõli värviga üle värvida, mis tekitab kaitsva kihi kiti peale. Värvida tuleks nii, et 1-2 mm värvi ulatuks ka klaasi peale, nii välditakse vihma sattumise klaasi ja kiti vahele. Lisaks naturaalsele linaseemneõli kitile pakume värvisoovi korral polümeriseeritud taimeõlist ja sünteetilisest kummist valmistatud aknakitiga 684 kittimist, valida on helehalli ja pruuni värvitooni vahel.

Klaasimistöid teostame nii meie töökojas, kui soovi korral ka kliendi juures.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.