fbpx
Klaasissepp

Klaaside kiletamine, värvimine ja digiprint

Klaaside kiletamine, värvimine ja digiprint

Klaase ja peegleid kiletame nii turva-, päikesekaitse- kui ka toonkiledega. Klaaside ja peeglite kiletamine on võimalusel mõistlik teha enne paigaldust. Klaasi või peegli kiletamine muudab pinnad vastupidavamaks ja purunemise korral turvalisemaks. Kiledele on võimalik trükkida tekste, mustreid, kujundeid, pilte. Me ei tegele kiletamisega objektidel.

Trükkida saab otse klaasile või kilele, mis hiljem klaasile kleebitakse. Digitaalne trükk klaasile võimaldab soovi korral klaasi kaunistada keeruliste ja mitmevärviliste kujundite või mustritega. Klaasile trükkimine on üks uuemaid klaasi kaunistamise viise ja digitrükiga klaas sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Klaasi võib kasutada näiteks fassaadidel, vaheseintes, trepi- ja rõdupiiretes, ustes, akendes, mööblis. Digitrükitud klaasi minimaalsed mõõtmed on 400 x 200 mm ja maksimaalsed mõõtmed on 2800 x 5400 mm. Klaasi paksus: 4 kuni 15 mm

Klaasi värvimine toimub selleks spetsiaalselt mõeldud värvidega kas kuumvärvimise või külmvärvimise teel. Taustvärvitud klaas ei paista läbi. Soovi korral on võimalik klaasi värvida ka osaliselt. Taustavärvitud klaas talub niiskust ja kuumust ning seda võib kasutada näiteks saunas. Kuumvärvitud klaas on karastamise käigus ühelt poolt klaasile kantud värvikihiga kaetud klaas. Kuumvärvitud klaasi värvitoonid on piiratud, kuid seda võib kasutada ka välitingimustes. Külmvärvitud klaasi on võimalik tellida igas värvitoonis RAL-kataloogi alusel, kuid seda ei ole soovitatav välitingimustes kasutada.

Pakume kõiki teenuseid nii meilt ostetud kui kliendi materjalile. Pöörame tähelepanu sellele, et klaasil võivad esineda silmale nähtamatud mikromõrad või pinged, mille tõttu ta võib töötlemisel puruneda või tekkida muid defekte. Seetõttu ei võta Klaasissepa OÜ vastutust kliendi materjali töötlemisel tekkivate defektide või klaasi purunemise eest.

 

 

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.