fbpx
Klaasissepp

Klaaside kiletamine, värvimine ja digiprint

Klaaside kiletamine, värvimine ja digiprint

Klaasi kiletamine

Klaasi kiletamine on tehnika, kus klaasile või peeglile kantakse õhuke, kaitsev kile, mis suurendab vastupidavust, turvalisust ja pikendab klaasi või peegli eluiga. Samuti on saadaval värvilist ja mustriga kilet. See on suurepärane valik siis, kui on oht, et  klaasipindadele võib  kahju tekkida, suurepärane näiteks laste või lemmikloomadega peredele. Näiteks vannitoas on võimalik panna turvakile peegli tagumisele küljele, et kui peegel peaks kukkuma ja purunema, siis hoiab kile peegelkile kilde kinni ja need ei paisku laiali. Turvakilega peegleid ei saa aga seina liimida, vaid peab kasutama spetsiaalset furnituuri. Samuti on kile suurepärane lahendus akendele, kui on soov vähendada päikesevalguse peegeldumist ja tagada, et purunemise korral klaas ei lendaks laiali. Kiletamisteenust pakume nii enda kui kliendi klaasidele ja peeglitele, kuid ainult enne paigaldust. Paraku ei paku Klaasissepa kiletamist objektil. 

Digiprint klaasile

Digiprintimine on suurepärane viis klaasi või peegli kaunistamiseks ja isikupärastamiseks, printides otse nende pinnale eri värvides mustreid või kujundeid. Digiprindi abil võib kaunistada  klaasi just säärase visuaaliga (ka fotoga), mis sobib ruumi sisekujundusega. Eriti palju leiab digitrükk kasutust köögi taustaklaaside ja dušiklaaside kaunistamisel. Samuti on digitaalne trükk ideaalne lahendus restoranidele või kohvikutele, kus soovite klaasile trükkida oma logo, menüü või spetsiaalse kujunduse. Digiprintimise teenus on saadaval mõõtmetega 400 x 200 mm kuni 2800 x 5400 mm ja klaasi paksusega 4 kuni 15 mm.

Klaasi värvimine

Klaasissepa klaasile pakub nii külm- kui kuumvärvimist. Kuumvärvimise puhul kantakse soovitud värv klaasile enne selle karastamist. Karastuses klaas ja värv ühinevad ning tulemusena sündinud kuumvärvitud klaas on äärmiselt vastupidav, seega talub see kõrgeid temperatuure, sobib näiteks sauna, kuid ka välitingimustesse näiteks maja välisfassaadil.

Külmvärvitud klaasi saab tellida igas värvitoonis RAL-kataloogi alusel. Külmvärvitud klaas sobib ideaalselt siseruumidesse, klaasmööbli või dušiklaasi või ka köögi taustaklaasi jaoks. Soovi korral saab mõlema töötluse puhul klaasi värvida osaliselt. Taustvärvitud klaas on täiesti läbipaistmatu, seega kui on soov saada värvilist klaasi, mis siiski paistab läbi, tuleks kasutada klaasitagust värvilist kilet.

Küsi pakkumist

Pakume klaasi kiletamist, printimist ja värvimist nii meilt ostetud kui kliendi materjalile. Pöörame aga tähelepanu sellele, et klaasil võivad esineda silmale nähtamatud mikromõrad või pinged, mille tõttu ta võib töötlemisel puruneda, võib tekkida ka muid defekte. Seetõttu ei võta Klaasissepa OÜ vastutust kliendi materjali töötlemisel tekkivate defektide või klaasi purunemise eest.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.