Klaasissepp

Transport, mõõtmine ja paigaldus

Transport, mõõtmine ja paigaldus

Teostame kõiki klaaside- ja peeglitega seotud paigaldustöid, olgu selleks siis aknaklaaside vahetamine; dušinurkade, vaheseinte, trepi- ja rõdupiirete paigaldus või remont; vitriinide või varikatuste paigaldamine.

Klaaside ja peeglite transport toimub selleks spetsiaalselt kohandatud sõidukitega. Pakume transporditeenust meilt ostetud klaasidele, peeglitele ja muudele toodetele. Lisaks oleme hea meelega transpordil abiks ka juhul, kui vajate lihtsalt klaaside-peeglite transporti.

Leiame lahenduse ka keerukamatele olukordadele ja kui vaja, toome suured klaasid sisse kas või kraanaga läbi kõrghoone akna!

Selleks, et tagada tellitava materjali täpne sobivus, on oluline enne töö tellimist teostada korrektne mõõtmine. Eriti soovitame meie mõõtmisteenust kasutada juhul, kui tegemist on keerukamate töödega nagu näiteks avadega klaaside- või peeglite tellimine, erikujuliste toodete tellimine või juhul, kui soovite meilt ka paigaldust.

Kui oleme töö enne tellimuse täitma asumist ise ära mõõtnud, vastutame täielikult selle eest, et meilt tellitavad klaasid-peeglid ideaalselt sobivad.

Mõõtmist ja paigaldust pakume ainult meilt tellitavatele klaasidele.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    etEstonian