fbpx
Klaasissepp

Matistamine

Klaaside ja peeglite matistamine

Klaaside ja Peeglite Matistamine

Matistamine on protsess, mis annab klaasile ja peeglitele ainulaadse, ühtlaselt mati pinna. See toimub liivapritsiga, mis pritsib klaasi pinnale liiva kõrgel surve all. Tulemuseks on klaas või peegel, mis on matistatud ühtlaselt ja laseb läbi valgust, kuid teisele poole ei näe. Matistamise abil saab klaasile kanda mustreid ja kujundeid. 

Kus klaasi matistamist kasutatakse?

Matistatud klaasi kasutatakse sageli eripäraste disainilahenduste loomisel, olgu see siis kodu või kontori vaheseintes, dušiklaasid. Valgustusega peeglitel lisab matistatud serv ilusa valgusriba. Šabloonide abil tekitada pinnale erinevaid mustreid, luues sellega ainulaadse ja isikliku disaini. Matistamisega on võimalik teha erinvat klaasile läbipaistmatut valget pinda, kuid tasub meeles pidada, et kui eesmärk on privaatsus või muster, siis võib paremaks lahenduseks olla klaasi värvimine või katmine spetsiaalne kilega. Matistatud klaasi saab ka karastada, pole oluline, kumb töötlus enne tehakse. 

Tehnilised Detailid ja Hooldus

Matistatud klaasid on oma loomult veidi karedamad, mis võib mõnikord põhjustada nende kergemat määrdumist ja muuta puhastuse raskemaks. Siiski, matistatud klaaside ja peeglite hooldamisel on oluline jälgida, et ei kasutataks karedaid vahendeid, mis võivad kahjustada klaasi. Meie soovitus on kasutada professionaalseid puhastusvahendeid ja mikrokiust lappi, selles oleme oma 30 aasta jooksul veendunud. Lisaks pakume nanokaitset, mis muudab pinnad määrdumisele vastupidavamaks, vähendades hoolduse vajadust ja pikendades teie klaaside ja peeglite eluiga.

Pakkumise Küsimine

Kui soovite teada rohkem meie klaasi- ja peeglite matistamise teenuse kohta või soovite küsida pakkumist, võtke meiega julgelt ühendust. Klaasissepa meeskonnal on 30 aastat kogemust klaaslahenduste loomisel. Kui soovite matistamist teha enda klaasile, siis teavitame, et klaasil võivad esineda silmale nähtamatud mikromõrad või pinged, mille tõttu võib klaas töötlemisel puruneda või tekkida muid defekte. Seetõttu ei võta Klaasissepa OÜ vastutust kliendi materjali töötlemisel tekkivate defektide või klaasi purunemise eest.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.