fbpx

Tooted - Kirka klaasiga dušiklaas, dušinurk


Kirka klaasiga dušiklaas, dušinurk

Kirka klaasiga dušiklaas, dušinurk

Kirka klaasiga dušiklaas on kõige levinum ja aegumatum lahendus vannitubades, sest läbipaistev klaas sobib praktiliselt igasse ruumi. Kirka klaasiga dušiklaas  võimaldab seada seinu sinna, kuhu tarvis, kuid laseb valgusel vabalt liikuda.  Viimasel ajal on nii meie klientide kui sisekujudajate lemmikuks saanud optiwhite klaas, sest kui tavaklaasil on kerge rohekas toon, siis optiwhite klaasis on see viidud miinimumi. See tõttu mõjub optiwhite dušiklaas eriti avardavalt.

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist