fbpx
Klaasissepp

Nanokaitse

Nanokaitse

Mis on nanokaitse ja kuidas see toimib?

Nanokaitse on klaasile peale kantav kaitsva toimega vahend, mis muudab klaasi oluliselt kergemini puhastavaks mustusest, veest ja rasvat. Klaasisepas kasutame nanotehnoloogial põhinevat EnduroShield katet, muudame tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks. See aitab teil kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada  seega koormust keskkonnale. Nanokaitset saab tellida meilt tellitavatele klaasidele ja lahendustele, kuid pakuma ka koduseks kasutamiseks mõeldud komplekte.

Kus ja miks on nanokaitse kasulik?

Nanokaitset on kasulik rakendada igat tüüpi klaaspindadel. Näiteks on see eriti efektiivne katuseakende ja varikatuste puhul, mille puhastamine võib olla keeruline. Näiteks väga määrdumisele kalduvad pinnad nagu katuseaknad või klaasterrassi klaaspinnad püsivad peale kaitsevahendiga töötlemist puhtad ainuüksi tänu vihmale. Vannitoas on nanokaitse eelis samuti märgatav, sest dušiklaasi puhastamine muutub palju lihtsamaks ning nanokaitse vähendab ka bakterite vohamist.

Nanokaitsega klaasi hooldamine

Nanokaitse eelised on pikk eluiga, lihtne hooldus ja vähene määrdumine. Puhastamiseks piisab enamasti veest ja mikrokiudlapist. Nanokaitset ei soovitata kasutada, kui plaanis on kasutada klaasi pinnal värvi või kleepse, kuna see muudab pinnad liimide suhtes hülgavaks. Samuti ei tohiks nanokaitsega töödeldud pindu hõõruda kareda asjaga, kuna see võib kaitsekihti kahjustada. Klaasipuhastusvahendi puhul soovitame Klaasissepa spetsiaalset klaasipuhastusvahendit

Kuidas saab klaasile nanokaitset tellida ja millised on võimalused?

Kõik meie juurest tellitud klaasid on võimalik saada koos EnduroShield nanokaitsega. Meie poolt paigaldatud nanokaitsele annab tootja 10 aastat garantiid, et tema klaasid säilitavad uue välimuse, on puhtad ja kergesti puhastatav. Koduseks kasutamiseks mõeldud komplektile, mis on ette nähtud juba kasutuses olevale klaasile, annab tootja 3 aastat garantiid.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.