fbpx

Tooted - Kirka klaasiga trepipiire


Kirka klaasiga trepipiire

Kirka klaasiga trepipiire

Klaas on elegantne, ajatu ja praktiline valik, mis loob avara ja kaasaegse tunde igas ruumis. Kuna tegemist on klaaslahendusega, mis nõuab palju täpsust ja planeerimist, on Klaasissepa trepipiirde projekteerimiseks ja paigaldamiseks suurepärane partner, sest meil on selles vallas üle 30 aasta kogemust hõlma all. 

Kõige Kohandatavam Lahendus Turul

Meie klaaslahendused on rätsepatöö, mis tähendab, et saame vastu tulla kliendi soovidele ja kohandada klaasid vastavalt trepile ja ruumi eritingimustele. Tänu suurele meie suurele furnituuri ja klaasivalikule saame planeerida nii punkt- kui klamberkinnituse ja klaasiks kasutada nii kirgast, toonitud kui matistatud klaasi. Turvalisuse huvides kasutatame trepiklaasideks üldiselt karastatud ja lamineeritud klaase. 

Tellimise Protsess

  • Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, et jagada oma visiooni ja eelistusi. Kõiksugu pildid ja kirjeldused on teretulnud, et saaksime teie soovidest parema ülevaate.
  • Mõõtmine: Meie meeskond külastab paigalduskohta, võtab täpsed mõõdud ja tutvub paigaldustingimustega. Mõõtmise puhul peab arvestama, et objekt peab valmis olema, ehk treppi kõrgus või seinad ei tohiks muutuda. 
  • Kooskõlastamine: Esitame detailse hinnapakkumise joonisega, mis sisaldab kõiki teie soove, alates klaasi tüübist ja paksusest kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik vastab teie ootustele.
  • Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades kiire, efektiivse ja turvalise tulemuse.

Hooldus ja Puhastamine

Klaaspiiretele soovitame EnduroShield nanokaitset, mis muudab klaasi hõlpsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. See lahendus vähendab puhastussagedust ja aega, aidates kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada keskkonnakoormust. Klaas püsib kauem ilusana ja kergesti hooldatavana.

Küsi Pakkumist

Kui teie trepp on valmis klaaspiirdeks, võtke meiega ühendust. Meil on üle 30 aasta kogemust klaaslahenduste projekteerimisel ja paigaldamisel, seega võite olla kindlad, et meie lahendused on turvalised, kestvad ja kaunid. Ootame teid kindlasti ka kohapeale (Kadaka tee 2), et tutvuda lähemalt meie klaasi- ja furnituurivalikuga, sest oma silm on kuningas!


Küsi pakkumist