fbpx

Tooted - Kirka klaasiga trepipiire


Kirka klaasiga trepipiire

Kirka klaasiga trepipiire

Kirka klaasiga trepipiire klaas on  ajatu klassika ning mõjub igas ruumis märkamatult, olles turvaliseks piirdeks seal, kus seda vaja; pakkudes samal ajal avarust ja elegantsust ning laseb valgusel ruumis liikuda.

Nanokaitse

Kirka klaasiga trepipiire on soovituslik tellida koos EnduroShield nanokaitsega, kuna toetame vastu piirdeid tihti oma käsi mis võib nad muuta kergesti määrdunuks. Nanokaitse  muudab matistatud rõdupiirde klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Rõdupiirde turvalisus

Rõdu- ja trepipiirded valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Trepiklaasid valmistame täpselt trepi järgi, olgu see kumer, astmed sisse freesitud või midagi muud. Kõik meie piirdeklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Lisaks sellele kasutame lamineeritud klaasi, et purunemisel ei paiskuks killud laiali. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ning paigaldusega. Turvalisuse huvides kasutame rõdu- ja trepiklaasidena laminaatklaasi.

 


Küsi pakkumist