fbpx

Tooted - Kuldse furnituuriga dušiklaas, dušinurk


Kuldse furnituuriga dušiklaas, dušinurk

Kuldse furnituuriga dušiklaas, dušinurk

Kuldsed detailid lisavad interjööri elegantsust ja luksust. Meie suurest tootevalikus leidub kindlasti just sulle sobiv kuldse furnituuriga dušiklaas. Samuti saad ise valida, kas soovid klassikalist kirgast klaasi või eelistad hoopis erilisemat lahendust toonitud, matistatud või musterklaasiga.

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist