fbpx

Tooted - Magna klaasiga vaheseinad


Magna klaasiga vaheseinad

Magna klaasiga vaheseinad

Magna klaasiga vaheseinad on keskkonnasõbralik ja vastupidav valik, mis pakub laialt kasutusvõimalusi. Magna klaasplaadid valmistatakse klaasijääkide ümbertöötlemise teel ja neid on saadaval mitmes erinevas värvitoonis. Näiteks roheline ja pruun klaasplaat saadakse õllepudelite ümbertöötlemisel ja valge klaasplaadi jaoks kasutatakse aknaklaasi jääke. Heledad Magna klaasplaadid juhivad ka suurepäraselt valgust. Klaasplaadi paksus on 2cm.

Magna klaasiga vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist