fbpx

Tooted - Musta furnituuriga vaheseinad, uksed


Musta furnituuriga vaheseinad, uksed

Musta furnituuriga vaheseinad, uksed

Musta furnituuriga vaheseinad või klaasuks on kahtlemata stiilne ja ajatu. Meie suurest tootevalikust leiad kindlasti just sulle sobiva musta furnituuriga klaaslahenduse. Samuti saad ise valida kas soovid klassikalist kirgast klaasi või eelistad hoopis erilisemat lahendust matistatud või musterklaasiga.

Musta furnituuriga vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist