fbpx

Tooted - Nutiklaasiga vaheseinad, uksed


Nutiklaasiga vaheseinad, uksed

Nutiklaasiga vaheseinad, uksed

Nutiklaasiga vaheseinad ja uksed on hea lahendus, kui tahad ruumi samal ajal nii privaatsust kui ka avarust. Meie uudistoode nutiklaas annab just selle võimaluse. Nutiklaas muutub ühe nupuvajutusega matist läbipaistvaks ja vastupidi. Vajad privaatsust? Vajuta nuppu ja klaas ongi läbipaistmatu matt. Tahad ruumi avarust? Vajuta nuppu ja klaas muutub tagasi läbipaistvaks.

Nutiklaasiga vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist