fbpx

Tooted - Peegliga vaheseinad ja uksed


Peegliga vaheseinad ja uksed

Peegliga vaheseinad ja uksed

Peegliga vaheseinad ja uksed on igas interjööris stiilsed ja funktsionaalsed – nad lisavad ruumi avarust ning peidavad silma alt üleliigse. Meie tootevalikus on suur valik erinevaid lahendusi peegeluste paigaldamiseks ning uudistootena nüüd ka Mirastar peegel, mida on võimalik kasutada eraldiseisvalt seina või uksena, kuna saame seda karastada. Mirastar peegel töötab salapeegli efektil – hämaramast ruumist valgemasse vaadates paistab ta klaasina läbi, kuid valgemast hämaramasse vaadates peegeldab vastu. Peeglile on võimalik ka mustreid peale matistada, kui on soov neile isikupära lisada.

Kõik peegliga vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist