fbpx

Tooted - Toonitud klaasiga dušiklaas, dušinurk


Toonitud klaasiga dušiklaas, dušinurk

Toonitud klaasiga dušiklaas, dušinurk

Toonitud dušiklaas toob vannituppa isikupära ja võib mõjuda ruumis kui see viimane kirss tordil. Eriti head tulemust annab see minimalistlikus, aga ka nii heledates kui tugevates tumedate toonidega vannitubades.  Toonitud dušiklaas on saadaval halli, tumehalli, pronksi ja sinisena

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist