fbpx

Raamimine

Raamimine

Kõige lihtsam viis on osta raam tavaliselt ehituspoest või fototarvikute kauplusest, kuid tihtipeale on raamide valik väike ja pole päris sellist suurust, nagu tegelikult oleks vaja.

Millal tulla raamima?

Kas sul on mõned pildid või hoopis peegel, mis ootab juba pikemat aega klaasimist või raamimist?

Kevad on tulemas ja nii on ka mõned olulisemad tähtpäevad. Miks mitte teha näiteks meeldejääv kingitus, raamides ära mõni foto või ese.

Klaasissepas on suur valik erinevaid klaase ja raame, mis esmapilgul võivad isegi pea pööritama ajada, kuid üritame valiku nii lihtsaks ja arusaadavaks teha kui võimalik!

Miks valida Klaasissepa?

Klaasissepal on suur valik ja kogemus eri klaasilahenduste osas juba 30 aastat. Ükski töö ei pane meid silmi pööritama, vaid innustab kliendi soovidele kõige sobivamat lahendust otsima ja teostama.

Millist klaasi valida?

Meie juures saab valida peamiselt kuue erineva klaasi vahel:

Art Glass ehk nähtamatu klaas

Art Glass ehk teisisõnu nähtamatu klaas, millel on veel lisaks UV-kaitse ning mida tihtipeale kasutatakse galeriides ja muuseumides piltide eksponeerimiseks. 

Art Glass

Kirgas ehk float glass

Tavalisel klaasil on loomulikult kergelt rohekas või sinakas toon ja tegemist on nö laikiva klaasiga, mida raamimisel tuleb arvestada.

Optiwhite. Kirgas klaas

Matobel klaas

Kui spetsiaalne raamimise klaas. Selle klaasi eesmärk on vähendada valguse peegeldumist raamil ja näidata kaadris olevat figuuri selgelt. Siin on kõige olulisem punkt, et raami klaas puudutaks objekti.

Matobel klaas

Reflo klaas

Pildil on näha Reflo klaasi (paremal). Tegemist on matt klaasiga, ehk siis peegeldusvastane, millel on umbes 40% UV-kaitse.

Reflo klaas (kõige parempoolne)

UV-kaitsega klaas

Läikiv klaas ehk justkui tavaline klaas, mille üks külg on kaetud UV-kaitsega, et pilt ajapikku valgusega kokkupuutel ei tuhmuks.

UV-kaitsega klaas

Millist raami valida?

Piltide ja peeglite raamimiseks pakume laia valikut kõrge kvaliteediga puidust, plastikust ja metallist pildiraame; rahvusvaheliselt tunnustatud tootjate raamiliiste; erivärvilisi paspartuusid ning erinevate omadustega pildiraamide klaase.

Pildiraami valik Klaasissepas

Tekkis huvi? Tule avasta võimalusi ja lahendusi kohapeal või e-poes!

Asume ikka Kadaka tee 2, Tallinn

Avatud: E-R 08:30-17:00

Koduleheküljele: www.klaasissepa.ee

Klaasist lahendused sinu koju ja juba 30 aastat!

Allikad:

Maskot/Getty Images

https://www.halbe-rahmen.de/en/glass/information-about-glass-types/

https://www.ddgframeshop.com/blog/2017/2/1/know-your-glazing-a-quick-look-at-glass-and-plexi-for-framing

Sarnased uudised