fbpx
Klaasissepp

Klaaspaketid

Klaaspaketid

Klaaspaketid ja nende tüübid

Klaaspaketid on kahe või kolme klaasikihi kombinatsioon, mida kasutatakse laialdaselt akendes, uste puhul ja ka fassaadide ehitamisel. Need pakuvad suurepärast soojuse ja heliisolatsiooni, muutes teie kodu energiasäästlikumaks, turvalisemaks ja vaiksemaks. Iga klaasikiht on hermeetiliselt ühendatud vaheliistuga ning klaaside vahel ehk kambris on argoongaas, mis aitab tagada nende isolatsiooniomadused. Klaaspaketi tüüp võib varieeruda sõltuvalt kasutuskohast ja eelistustest – selge, karastatud või muster- ja toonklaas. Klaaspaketi paksus varieerub sõltuvalt vajadusest, saunade jaoks soovitatakse kindlasti valida karastatud klaasiga paketid.

Klaaspakettide olulisus ja eelised

Enamuse akna kogupinnast moodustab klaas, seega on kvaliteetse ja läbimõeldud lahendusega klaaspaketi kasutamine oluline. Klaaspakettide kvaliteet on ülioluline erinevates olukordades ja ehitustüüpides – alates kodudest kuni suvilate ja kontoriteni. Ükskõik, kas elate mürarikkas piirkonnas või kliimas, kus on oluline hoida soojus sees, tagab kvaliteetne klaaspakett, et teie elu- või tööruum oleks mugavam, vaiksem ja energiasäästlikum. Võrreldes kahekordse klaaspaketiga, on kolmekordse klaaspaketi soojusisolatsioon oluliselt parem. Lisaks pakub see paremat heliisolatsiooni ja vähendab kondenseerumist, tagades mugava elukeskkonna.

Klaaspakettide piirangud 

Hoolimata klaaspakettide suurepärasest isolatsioonivõimest, ei pruugi need alati olla parim lahendus. Näiteks vanemate hoonete restaureerimisel, kus originaalseid raame ei saa ega tohiks asendada, ei pruugi klaaspakettide paigaldamine olla võimalik. Samuti võib nende paigaldamine olla keeruline ajaloolistes või kultuuriliselt olulistes ehitistes, kus on oluline säilitada originaalne välimus. Sellistel juhtudel võib olla alternatiiviks vana ja katkise klaasi restaureerimine (klaasi väljavahetamine), säilitades samas originaalsed raamid ja kasutades soojapidavuse parandamiseks kittimise tehnikat.

Küsi meilt lähemalt klaaspakettide ja paigalduse kohta

Klaasissepal on üle 30 aasta kogemust klaasitöödes ja paigalduses. Seega võid kindel olla, et meie nõu ja ekspertiisiga saavad klaaslahendused, nende hulgas paketid, valitud sobivad ning paigaldatud nii, et tulemus on kiire, ilus ja turvaline. Samuti meil on valikus hulganisti erinvaid klaasitüüpe, erineva tooni ja paksusega. Mainime küll ka seda, et me ei paku klaaspakettidele raame, raamid peaks olema kliendil endal.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.