fbpx
Klaasissepp

Talveaedade, terrasside ja kasvuhoonete klaasimine

Talveaedade, terasside ja kasvuhoonete klaasimine

Miks tasub terrasse ja talveaedu klaasida?

Klaasitud terrass on on suurepärane võimalus nautida suve ka siis, kui taevast langeb vihma või puhub vali tuul. Mingil määral kaitseb klaas ka putukate eest. Klaasimine annab teile võimaluse luua erinevaid ruume – alates osaliselt avatud terrassist kuni täielikult suletud talveaiani. Meie tootevalikus on nii fikseeritud seintega lahendused kui ka liigutatavad süsteemid, mille puhul saab terve seina soojal suvepäeval eest ära lükata, suurendades nii oluliselt terrassi kasutusvõimalusi.

Mida peaks teadma klaasitud terrassi hooldamisest?

Klaasitud terrassi hooldamine on lihtne, eriti kui kasutate EnduroShield nanokaitset. See muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks mustusest, veest ja rasvast (näiteks kui klaasi lähedal grillitakse). Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ning puhastamise sagedus keemiliste vahenditega vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale ja teie elukoha ümbrusele.

Kuidas meie teenust tellida ja mida pakume?

Pakume mitmesuguseid terrassiklaaside lahendusi, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Meie valikus on mitmeid erinevaid klaasitüüpe, sealhulgas läbipaistvad, matistatud ja värvilised klaasid. Kõik terrassiklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi, et tagada täiuslik sobivus teie ruumiga. Klaasid on alati karastatud, mis teeb need tugevaks ja vastupidavaks. Samuti pakume klaaspakette, mis hõlmavad ka vajalikku furnituuri ja soovi korral pakume ka paigaldusteenust.  Paigaldusteenuse eelduseks on sellele eelnev mõõtmine Klaasissepa spetsialisti poolt.

Küsige meilt pakkumist!

Klaasissepal on kasvuhoonete, terrasside ja talveaedade klaasimisel üle 30 aasta kogemusi, seega saame pakkuda konsultatsiooni ja nõu, et leida praktiline ja kauakestev lahendus. Pakkumist küsides on oodatud nii pildid terrassist, mida soovite klaasida, kui ka joonised, et saaksime paremat aimu, milline teie klaaslahendus vaimusilmas välja näeb. 

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.