fbpx
Klaasissepp

Talveaedade, terrasside ja kasvuhoonete klaasimine

Talveaedade, terasside ja kasvuhoonete klaasimine

Klaasitud terrass on mõnus suvepikendus jahedateks suveõhtuteks, kuid miks mitte ka lisaruum aastaringseks kasutamiseks. Terrassi saab klaaside osaliselt või terves ulatuses; meie valikus on fikseeritud seintega terrassid, kuid ka süsteemid, kus saab terve seina soojal suvepäeval eest ära seina äärde lükata ning kogu ruum on avatud. Kirjuta meile oma soovid ja valmistame Sulle sobiva lahenduse.

Terrassiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Kõik terrassiklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie suurest tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Terrassiklaasid on alati karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Talveaia klaasimine annab varju vihma ja tuule eest ning on mõnus peidupaik jahedatel õhtutel.

Terrassiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Kõik terrassiklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie suurest tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Terrassiklaasid on alati karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Tutvu tehtud tööde ja võimalustega meie koduleheküljel.

Asume Kadaka tee 2.

Oleme avatud E-R 08:30-17:00

PS! Me ei paku konstruktsioone, vaid ainult klaase.

 

 

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.