fbpx
Klaasissepp

Lihvimine, fassettlihv

Lihvimine, fassettlihv

Klaaside ja peeglite servade lihvimine võimaldab erinevaid lõpptulemusi, kusjuures servad ei pea olema sirged vaid võivad olla ka erikujulised ehk kõverad.

Pakume järgmisi lihvimisvõimalusi:

  • Tehniline lihv – Nüristatakse ainult klaaside teravad lõikeservad. Tehniline lihv on kindlasti vajalik klaaside karastamisel
  • Masinlihv/poleerlihv – Poleerlihvitakse klaaside-peeglite sirged servad. Saab teha ka mattlihvi (soovitatav näiteks LED-valgustusega klaaside puhul).
  • Kaldlihv – Klaasi sirged servad lihvitakse kaldu kuni 60-kraadise nurga all. Soovitatav näiteks põrandale asetatavate klaaside puhul.
  • Fassettlihv – Klaasi servas klaasi pinna nurga alla lihvimine. Võimalik lihvida kuni 50mm laiust fassetti; nii kirgast kui matti; ka kumeratele klaasidele.
  • Kõverlihv – Klaasi serva poleerlihvimine raadiuses klaasidel-peeglitel ja ka ümaratel klaasidel.

Lihvimisteenust pakume nii meilt ostetud kui kliendi klaasidele ja peeglitele. Pöörame tähelepanu sellele, et klaasil võivad esineda silmale nähtamatud mikromõrad või pinged, mille tõttu ta võib töötlemisel puruneda või tekkida muid defekte. Seetõttu ei võta Klaasissepa OÜ vastutust kliendi materjali töötlemisel tekkivate defektide või klaasi purunemise eest.

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.