fbpx

Tooted - Kirka klaasiga vaheseinad, uksed


Kirka klaasiga vaheseinad, uksed

Kirka klaasiga vaheseinad, uksed

Klaasist vaheseinad pakuvad ideaalset kombinatsiooni esteetikast ja funktsionaalsusest, olles suurepärane valik nii äri- kui ka erapindadele. Need mitte ainult ei jaga ruumi tõhusalt, vaid säilitavad ka ruumis valgust ja avarust

Kõige kohandatavam lahendus turul

Kuna valmistame oma klientide klaasseinad ja uksed praktiliselt nullist, siis on täielik valikuvabadus, millist tüüpi klaasi kasutada. Levinumad klaasid vaheseintes on kirgas, matistatud ja toonitud klaas, kuid võimalik on kasutada ka erinevaid musterklaase ja isegi karastatavat mirastar peeglit. Valida võib ka erinevate furnituuride osas nagu profiilide, kinnitusmeetodite ja uksehingede vahel. Soovi korral on võimalik klaasidele digiprindi või matistamise teel panna kaunistavaid mustreid või näiteks ettevõtte logo

Hingede ja liugsüsteemiga klaasuksed

Vaheseinad pakuvad suurepärast paindlikkust ka uste integreerimisel. Olgu selleks siis hingedel põhinevad või lükandsüsteemiga uksed, klaasvaheseinad võimaldavad luua läbimõeldud ja funktsionaalseid lahendusi, mis sobivad sujuvalt ülejäänud ruumiga. Paremaks helisummutamiseks on klaasuste alumise serva külge võimalik lisada heliisolatsiooni profiilid, mis ust sulgedes alumise uksevahe täidavad. 

Tellimise protsess ja paigaldus

Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, jagades oma visiooni ja eelistusi. Iga detail aitab meil paremini mõista teie vajadusi.

Mõõtmine: Meie kogenud meeskond külastab teie asukohta, võtab täpsed mõõdud ja arvestab kõigi oluliste aspektidega, et tagada optimaalne paigaldus.

Kooskõlastamine: Esitame teile detailse hinnapakkumise, kus on arvestatud kõiki teie soove, alates klaasi paksusest ja toonist kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik on vastavuses teie ootustega.

Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades, et teie uus klaasist vahesein või uks paigaldatakse kiirelt, efektiivselt ja esteetiliselt meeldivalt.

 

Klaasist vaheseinte ja uste hooldus ja puhastus

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Küsi Pakkumist

Kui otsid stiilset ja nutikat lahendust oma ruumi jaoks, küsi meilt pakkumist. Oleme siin, et aidata teil muuta teie visioon reaalsuseks. Klaasissepal on üle 30 aasta kogemust klaaslahenduste planeerimisel ja paigaldamisel, seega meiega võite kindel olla, et klaasseinad ja uksed saavad kvaliteetsed ja turvalised. 


Küsi pakkumist