fbpx

Tooted - Matistatud klaasiga dušiklaas, dušinurk


Matistatud klaasiga dušiklaas, dušinurk

Matistatud klaasiga dušiklaas, dušinurk

Matistatud klaas on ideaalne lahendus, kui soovid privaatset dušinurka. Matistatud klaase on saadaval erinevates toonides ja mustritega. Vaata matistatud klaaside valikut siin lingil. Võimalik on dušinurgas ka kombineerida matistatud ja kirgast klaasi ning samuti saame ise matistada klaasile soovitud mustri. 

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist