fbpx

Tooted - Matistatud dušiklaas, dušinurk


Matistatud dušiklaas, dušinurk

Matistatud dušiklaas, dušinurk

Matistatud dušiklaas on ideaalne lahendus, kui soovid privaatset dušinurka. Klaasissepa pakub siidmatt– ja liivapritsiga matistatud klaasi. Liivapritsiga matistamisel on võimalik klaasiga kanda soovitud isikupäraseid mustreid, või matistada näiteks pool klaasist. 

Matistatud dušiklaas valmib kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokkuvolditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos mõõtmise ja soovi korral ka paigaldusega. Mõõtmine on aga paigalduse tingimuseks.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist