fbpx

Tooted - Muster- või matistatud klaasiga rõdupiire, trepipiire


Muster- või matistatud klaasiga rõdupiire, trepipiire

Muster- või matistatud klaasiga rõdupiire, trepipiire

Meie valikus on mitmeid matistatud ja musterklaase, mis sobivad hästi piirdeklaasideks. Muster- või matistatud klaasiga rõdupiire on hea valik, kui eesmärgiks on saavutada veidi privaatsem lahendus. Kui meie valikust sobivat klaasi ei leia, siis saame soovitud mustri klaasile ise peale matistada.

Nanokaitse

Muster- või matistatud klaasiga rõdupiire on soovitatav  tellida koos EnduroShield nanokaitsega, kuna toetame vastu piirdeid tihti oma käsi mis võib nad muuta kergesti määrdunuks. Nanokaitse  muudab matistatud rõdupiirde klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Rõdupiirde turvalisus

Rõdu- ja trepipiirded valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Trepiklaasid valmistame täpselt trepi järgi, olgu see kumer, astmed sisse freesitud või midagi muud. Kõik meie piirdeklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Lisaks sellele kasutame lamineeritud klaasi, et purunemisel ei paiskuks killud laiali. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ning paigaldusega. Kõik piirdeklaasid


Küsi pakkumist