fbpx

Tooted - Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk


Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk

Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk

Kui soovid efektset ja omanäolist lahendust, siis on võimalik matistada meeldiv muster klaasile või hoopis printida oma soovitud pilt klaasile. Printimisvõimalused on lõputud – selleks tuleb saata meile sobiv fail vektorgraafikas või leida omale meeldiv pilt mõnest fotopangast. Samuti on võimalik valmistada dušiklaasid matistatud mustrilistest klaasidest, mis on 8mm paksused.

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist