fbpx

Tooted - Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk


Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk

Prinditud või matistatud mustriga dušiklaas, dušinurk

Matistatud ja prinditud mustriga dušiklaas on üks parimaid viise muuta dušikogemus ainulaadseks.

Matistamise käigus kantakse klaasile spetsiaalne viimistlus, mis tekitab meeldiva ja õrna tekstuuri. Saad valida erinevate matistamismustrite ja -tiheduste vahel, mis vastavad sinu maitsele ja vannitoa stiilile. Lihtsamate tööde (näiteks sirgjoonelised mustrid) puhul piisab pdf-formaadis pildifailist, kuid keerulisemad tööd, näiteks lilled dušiklaasil, nõuavad vektorgraafikas valmistatud joonist.

Teine võimalus on klaasile prinditud mustriga dušiklaas. Klaasile printimiseks võid saata meile oma soovitud pildi või valida meie fotopangast meeldiva pildi. Printimisvõimalused on lõputud – sa võid valida loodusmotiive, geomeetrilisi kujundeid, abstraktseid mustreid või isegi oma lemmikfotot. Prinditud mustriga dušiklaas on suurepärase võimaluse tuua vannituppa isikupära ja unikaalsust.

Samuti on võimalik valmistada dušiklaasid matistatud mustrilistest klaasidest, mis on 8mm paksused.

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist