fbpx

Tooted - Peegliga saunaklaasid, saunauks


Peegliga saunaklaasid, saunauks

Peegliga saunaklaasid, saunauks

Uudistootena Eesti turul leiab nüüd meie tootevalikust ka Mirastar peegli, mida on võimalik karastada ning tänu sellele on nüüd võimalik ka peeglit kasutada vaheseinte või ustena. Peegel sobib sauna, kui soovid saavutada saunas käies täieliku privaatsuse. Mirastar peegel töötab salapeegli efektil – hämaramast ruumist valgemasse vaadates paistab ta klaasina läbi, kuid valgemast hämaramasse vaadates peegeldab vastu. Meie suurest tootevalikust leiad ka omale meeldiva sauna jaoks sobiliku uksenupu või käepideme.

Saunaklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie suurest tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Kõik meie saunaklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Saunaklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist