fbpx

Tooted - Toonitud klaasiga saunaklaasid, saunauks


Toonitud klaasiga saunaklaasid, saunauks

Toonitud klaasiga saunaklaasid, saunauks

Klaasist uksed ja seinad sobivad sauna sama hästi kui saunaviht ja keris, sest siis ei ole kunagi häda sellega, et keegi ust avades avastaks, et leiliruumis ruumi pole. Nutikate klaaslahendustega on võimalik ka väiksemad saunaruumid muuta spaväärilsiteks lõõgastustermideks. Klaasissepal on klaaslahenduste, sealhulgas ka sauna klaasist vaheseinte ja uste planeerimisel, üle 30 aasta kogemust, seega ilmselt pole veel tehtud sauna, mida me klaasidega rikastada ei suudaks. 

Kõige kohandatavam lahendus turul

Meie klaaslahendused on rätsepatöö selles mõttes, et me lõikame ise klaasid välja ja valime sobia töötluse ja furnituurid. See tähendab, et kliendil täielik vabadus selle osas, milliseid klaase ta oma sauna soovib, alates kujust, toonist ja paksusest, lõpetades profiili, ukseingede ja käepidemete osas. Viimasel ajal on eriti populaarseks saunas saanud toonitud klaasid, kuid ka klassikaline kirgas klaas leiab tihti kasutust. Saunaklaasid puhul on äärmiselt oluline ka turvalisus, seega tuleb saunaklaasid alati karastada

Tellimise protsess

Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, jagades oma visiooni ja eelistusi. Iga detail aitab meil paremini mõista teie vajadusi.

Mõõtmine: Meie kogenud meeskond külastab teie asukohta, võtab täpsed mõõdud ja arvestab kõigi oluliste aspektidega, et tagada optimaalne paigaldus.

Kooskõlastamine: Esitame teile detailse hinnapakkumise, kus on arvestatud kõiki teie soove, alates klaasi paksusest ja toonist kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik on vastavuses teie ootustega.

Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades, et teie uus klaasist vahesein või uks paigaldatakse kiirelt, efektiivselt ja esteetiliselt meeldivalt.

Hooldus ja puhastamine

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale. See innovatiivne lahendus tagab, et saunaklaasid püsivad kauem ilusad ja kergesti hooldatavad.

Küsi Pakkumist

Kui soovid saunale kaunist ja kestvat klaaslahendust, võta meiega ühendust. Aitame leida ideaalse lahenduse, mis muudab sauna mitte ainult esteetiliselt meeldivaks, vaid ka funktsionaalsemaks. Meie saunaklaasid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, pakkudes vastupidavust, turvalisust ja stiili.


Küsi pakkumist