fbpx

Tooted - Toonitud klaasiga vaheseinad, uksed


Toonitud klaasiga vaheseinad, uksed

Toonitud klaasiga vaheseinad, uksed

Toonitud klaasiga vaheseinad ja uksed on hea kombinatsioon stiilist ja praktilisusest. Pakume halli, tumehalli, sinise ja pronksi toonides klaase ning valikus on nii kirkad toonklaasid kui ka liivapritsiga matistatud toonklaasid.

Kõik toonitud klaasiga vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist