fbpx

Tooted - Köögi taustaklaas


Köögi taustaklaas

Köögi taustaklaas

Köögi tööpinna tagasein on sama oluline kui kvaliteetne köögimööbel ja -tehnika. Taustaklaas köögis on esteetiline ja ühe enam populaarsust koguv võimalus anda oma köögile täiesti unikaalne ilme. Lisaks sellele on köögi taustaklaas ka tegelikult praktiline lahendus, sest klaasi on oluliselt parem puhastada kui tavalist seina. Kui soovid veidi inspiratsiooni koguda, siis vaata kindlasti sisearhitekti soovitusi, kuidas oma kööki klaaslahendustega rikastada, meie blogist.

Kõige kohandatavam lahendus turul

Meie klaaslahendused on rätsepatöö selles mõttes, et me lõikame ise klaasid välja ja valime sobiva töötluse ja furnituurid. Lisaks saame lõigata  avad pistikupesade jaoks, valida kinnitusmeetodi vastavalt köögi tingimustele ning klaasi saab omakorda värvida või sellele digiprindiga mustreid või pilte peale teha. Värvitud klaas on üks levinumaid lahendusi taustaklaaside seas, kuna see annab võimaluse tellida taustaklaas just selles õiges kööki sobivas toonis. Klaaside värvimine toimub RAL-kataloogi värvikoodide alusel. Turvalisuse ja tugevuse huvides üldiselt taustaklaasid karastatakse.

Tellimise protsess

Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, jaga meiega oma visiooni ja eelistusi. Väga oodatud on kõik pildid ja kirjeldused, mis aitavad meil teie soovist paremat ülevaadet saada.

Mõõtmine: Meie kogenud meeskond külastab teie asukohta, võtab täpsed mõõdud ja arvestab kõigi oluliste aspektidega, et tagada hiljem optimaalne paigaldus. Peab aga meeles pidama, mõõte saab võtta vaid siis, kui ehitustegevus on valmis. Seega kui seina võib veel tulla plaate või ülemine kapirida alles ootab sina panemist, siis on mõõte veel vara võtta.

Kooskõlastamine: Esitame teile detailse hinnapakkumise, kus on arvestatud kõiki teie soove, alates klaasi paksusest ja toonist kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik on vastavuses teie ootustega.

Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades, et teie uus taustaklaas paigaldatakse kiiresti, efektiivselt ja esteetiliselt meeldivalt.

Taustaklaaside hooldusest ja puhastamisest

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale. See innovatiivne lahendus tagab, et taustaklaas püsib kauem puhas ja on kergesti hooldatav. Köögis on see eriti hea lahendus, sest just köögis ja vannitoas määrduvad klaasid kõige kiiremini. 

Küsi pakkumist!

Kui teie köök on taustaklaasiks valmis, võtke meiega julgelt ühendust. Klaasissepal on klaaslahendute projekteerimise ja paigaldamisega üle 30 aasta kogemust, seega võite kindel olla, et meie tehtud klaaslahendused saavad  olema kauakestvad, turvalised ja ilusad


Küsi pakkumist