fbpx

Tooted - Värvitud taustaklaas


Värvitud taustaklaas

Värvitud taustaklaas

Värvitud klaas on üks levinumaid lahendusi taustaklaaside seas, kuna see annab võimaluse tellida taustaklaas just selles õiges kööki sobivas toonis. Klaaside värvimine toimub RAL-kataloogi värvikoodide alusel. Soovi korral on võimalik klaasile ka endale meeldiv muster sisse uuristada, et lisada klaasile pehmust ja hubasust.

Kõik taustaklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse kööki. Taustaklaasi puurime ka vajaduse korral avad pistikute jaoks. Taustaklaasid alati ka karastame, et muuta nad tugevaks ja vastupidavaks ka pliidilt pritsivatele kuumadele pritsmetele. Pakume soovi korral ka mõõtmist ja paigaldust.

Taustaklaasile soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Enne tellimuse esitamist palun tutvuda meie blogipostitusega: https://klaasissepa.ee/uudised/taustaklaas-kooki/


Küsi pakkumist