fbpx

TOP 5 blogipostitust, mida Klaasissepa kliendid lugesid kõige rohkem 2022. aastal

TOP 5 blogipostitust, mida Klaasissepa kliendid lugesid kõige rohkem 2022. aastal

Aasta 2022 hakkab peatselt läbi saama. Mõtlesime, et mis oleks kui vaataks tagasi, millised Klaasissepa blogipostitused olid sellel aastal kõige populaarsemad. Siin need on:

#5 10 fakti, mida peaksid klaasist teadma

Inimene on klaasi valmistanud ja kasutanud tuhandeid aastaid, kuid loodus on veelgi kauem. Hüpates kiirelt edasi 21. sajandisse, siis inimesed toodavad, kasutavad ja saavad klaasist endiselt iga päev kasu- joogiklaas, aknaklaas, kaitseklaas. Aga kui palju me tegelikult klaasist teame?

Saa osa kümnest huvitavast faktist, mida Sa peaksid klaasist teadma!

Loe lähemalt!

Klaasist trepipiire. Klaasissepa

#4 Disaini ise omale klaasist laud

Tihtipeale tuuakse meie meistritele remonti klaaslaudu, mille puhul mööblitootja on jätnud väikese kokkuhoiu huvides klaasi karastamata. Selline laud võib aga kergelt puruneda seega sama mööblitüki eest peab inimene maksma mitu korda! Hea uudis on see, et Klaasissepa lattu saabusid nüüd metallist ja tammepuidust UV-liimitavad lauajalad. Puitjalad on valmistatud eritellimusel Eestis!

Seega saab meilt tellida söögi-, kohvi- või töölaua täpselt selliste mõõtudega, nagu vaja!

Loe rohkem!

Klaasist laud. Magna klaasplaat

#3 Mida oleks hea meeles pidada ENNE päringu esitamist

Kogusime kokku mõned olulisemad ja tähtsamad küsimused selleks, et esimese kirjavahetusega saaksime juba pakkumise kokku panna ja vajadusel ka töösse saata! 

Loe lähemalt, mida oleks hea teada..

Klaasissepa paigaldus

#2 Puhas klaas – säravalt läbipaistvad lahendused

Klaasid on ilusad täpselt nii kaua, kuni nad on puhtad. Klientide üks esimesi küsimusi on klaaspindade määrdumisest ja mure, kuidas need siis pärast puhtaks saab ja kas üldse? Kas mattklaasi on raskem puhastada kui kirgast klaasi? Kuidas võidelda raskesti eemaldatava mustusega ilma klaasi kahjustamata? Kuidas vältida veeplekke, näpujälgi, udu vannitoa peeglitel? Loe lisaks!

Puhastusvahendid Klaasissepas

#1 Elegantne, muretu ja kauakestev köögi taustaklaas

Vanasti kaeti köögi toimetustega kokku puutuv sein tihti keraamiliste plaatidega või siis krohviti ja värviti. Tänapäeval on materjali ohtralt, nende seas ka klaas, mis paigaldatakse nii seina kaitseks kui ehteks.

Kas sa teadsid, et see on üks sagedasemaid tellimusi meie majas?

Võimalusi on aga palju, eksimisruumi töötasapinna ja kappide vahel vähe. Selles blogipostituses saa lugeda klaasi võimaluste ja valikute kohta. Loe lähemalt!

Taustaklaas. Antiikpeegel. Klaasissepa

Sarnased uudised