fbpx
Klaasissepp

Lõikamine

Lõikamine

Klaasi ja peegli lõikamine 

Klaasi ja peegli lõikamine toimub meil kohapeal ja lõikame kui enda lehtklaasi, kui kliendi poolt toodud peeglit või klaasi vastavalt kliendi mõõtudele. Kui soovite näiteks duši-, akna-, või ukseklaasi, kuid pole soovitava klaasi tüübis või paksuses päris kindel, on abi näiteks pildist või joonisest. Katkise ukseklaasi või peegli puhul pakume ka kohapeal raamimist. Et klaasi puhul on tegemist küllaltki hapra materjaliga, siis pakume klaasidele ka transporti ja paigaldust (paigaldus objektil nõuab ka mõõtmist).

Erikujulise klaasi ja peeglite lõikamine

Erikujulised, ovaalsed, erinurksed lõiked tehakse šabloonide järgi. Sellised klaasid ja peeglid on suurepärane viis luua ainulaadseid ja huvitavaid elemente nii kodu- kui ärikeskkonda. Erikujuline klaas võib olla isikupärane sisekujunduse detail, peegel aga meeldejääv kingitus. Klaasisepal on erikujuliste peeglite ja klaasidega üle 30 aasta kogemust, seega leiame kindlasti kiiresti sobiva lahenduse. 

 

CNC masin võimaldab teha keerulisemaid lõikeid

Meie CNC masin võimaldab meil teha keerulisi väljalõikeid, olgu selleks siis näiteks elektripistikute avad köögi taustaklaasis või spetsiaalselt kujundatud logod peeglitel. See teenus võimaldab veelgi suuremat paindlikkust ja personaliseerimist, nii et teie klaasiprojektid saavad täpselt sellised, nagu te neid ette kujutasite. CNC masinaga saab muide klaasi peale joonistada ka ilusaid mustreid ja kujundeid.

Kui soovite lõigata enda peeglit või klaasi

Pakume lõikusteenust nii meilt ostetud kui ka teie enda klaasile. Samas oluline on mõista, et klaas on delikaatne materjal. Mõnikord võivad klaasis olla silmale nähtamatud mikromõrad või pinged, mis võivad töötlemise käigus põhjustada purunemist või muid defekte. Selliste olukordade vältimiseks teeme alati kõik endast oleneva ja rakendame kõige paremaid praktikaid. Sellel põhjusel aga ei saa Klaasissepa võtta vastutust kliendi poolt toodud materjali töötlemisel tekkivate defektide või klaasi purunemise eest. Saame lõigata ainult karastamata klaasi, sest karastatud klaas puruneb lõikamisel kohe. 

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.