fbpx
Klaasissepp

Piltide ja peeglite raamimine

Piltide ja peeglite raamimine

Miks tasub kunstiteoseid raamida?

Piltide, dokumentide, kunstiteoste ja diplomite raamimine parandab nende välimust, pikendab märkimisväärselt eluiga ja kaitseb neid pleekimise, kortsumise ja muu kahju ning kulu eest. Meie valikus on kõrge kvaliteediga metallist pildiraamid, rahvusvaheliselt tunnustatud tootjate raamiliistud, erivärvilised paspartuud ja erinevate omadustega pildiraamide klaasid, mis lisaks kaitsele UV-kiirguse eest, on ka praktiliselt märkamatud. Meie kollektiivi vaieldamatuks lemmikuks on seega Art Glass pildiraami klaas. 

Mis see paspartuu on… ?

Paspartuu on spetsiaalne materjal, mida kasutatakse kunstiteoste, fotode ja muude prinditud objektide raamimisel, et luua esteetiline “pildiaken”, mis aitab keskenduda kunstiteosele, eraldades selle raamist. Selle materjali võib leida erinevatest värvidest ja tekstuuridest, nagu paber või kartong, mis võimaldab seda kohandada vastavalt teose stiilile ja värvilahendusele. Paspartuu mitte ainult ei rõhuta kunstiteost, vaid pakub ka lisakaitset, luues vaheruumi kunstiteose ja klaasi vahel, mis hoiab ära otsest kontakti ja aitab vältida teose kahjustamist, nagu niiskuse ja hallituse kogunemine klaasi alla. Klaasisepas kasutusel olevad tagapapid ja paspartuud on kõik happevabast materjalist.

Peeglite raamimine

Nagu kunstiteoste puhul, aitab ka peeglite raamimine oluliselt peeglite eluiga pikendada ja parandada nende välimust. Klaasissepa tootevalikus on suur hulk peegliraame ning saame teha ka raamimist vastupidi, ehk kui kliendil leidub raam, aga selle sees olev peegel on katki või kahjustada saanud, siis saame raami sisse uue peegli lõigata. Peegli kinnitamiseks kasutame kas metallist kinnitusi või spetsiaalset peegliliimi. Kui peegel tellida raamimisega, siis peab kindlasti tellima sinna taha ka turvakile. 

Küsi pakkumist

Klaasissepa meistritel on aastatepikkune kogemus peeglite ja kunstiteoste raamimisel, seega leiame kindlasti teile sobiva lahenduse. Pakkumist küsides on äärmiselt teretulnud, kui saadate mõõdud ja pildi sellest, mida raamida soovite, või raamist, kuhu on soov paigaldada peeglit.  Olgu teie vajadus milline tahes, võtke meiega ühendust, et saada professionaalset nõu ja pakkumist. 

Küsi hinnapakkumist!

Küsi pakkumist!

Võta meiega ühendust, et leiaksime koos sinule sobivaima klaasist lahenduse!    Liitu uudiskirjaga

    Saa osa kõige uuematest toodetest, teenustest ja pakkumistest liitudes Klaasissepa uudiskirjaga.