fbpx

Tooted - Musterklaasiga, matistatud mustri või pildiga vaheseinad, uksed


Musterklaasiga, matistatud mustri või pildiga vaheseinad, uksed

Musterklaasiga, matistatud mustri või pildiga vaheseinad, uksed

Musterklaasiga vaheseinad on hea valik, kui otsid erilisemat lahendust ja tavaline kirgas klaas tundub liiga igav. Klaasissepa valikust leiad meie suure valiku musterklaase, mida on võimalik kasutada nii vaheseintes kui ka ustes.  Kui otsid midagi veel omanäolisemat, siis pakume võimalust ka oma soovitud muster või pilt klaasile matistada või printida.Musterklaasid on ka levinud lahendus ukseklaasides.

Musterklaasiga vaheseinad valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmist koos paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist