fbpx

Tooted - Muu erilahendusega trepipiire, rõdupiire


Muu erilahendusega trepipiire, rõdupiire

Muu erilahendusega trepipiire, rõdupiire

Muu erilahendusega trepipiire, rõdupiire on valik siis, kui meie kodulehelt sobivaid rõduklaase või trepipiiret ei leidnud. Kirjuta meile ikka. Teostame kõik erilahendused! Meil on 30-aastane kogemus ja Eesti suurim klaaside ja klaasifurnituuri valik, nii et kõik ideed leiavad meie majas teostuse. Kui aga ideid jääb puudu, siis külasta meie salongi ja leiame koos selle õige lahenduse.

Nanokaitse

Muu erilahendusega trepipiire, rõdupiire on soovitatav  tellida koos EnduroShield nanokaitsega, kuna toetame vastu piirdeid tihti oma käsi mis võib nad muuta kergesti määrdunuks. Nanokaitse  muudab matistatud rõdupiirde klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Rõdupiirde turvalisus

Rõdupiirded valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Trepiklaasid valmistame täpselt trepi järgi, olgu see kumer, astmed sisse freesitud või midagi muud. Kõik meie piirdeklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Lisaks sellele kasutame lamineeritud klaasi, et purunemisel ei paiskuks killud laiali. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ning paigaldusega. Kõik piirdeklaasid saame turvalisuse huvides teha laminaatklaasidena, et klaasi purunemise korral ei paiskuks killud laiali.


Küsi pakkumist