fbpx

Tooted - Kirgas peegel


Kirgas peegel

Kirgas peegel

Klaasissepas lõikame me oma peeglid tootmises ise (hiiglaslikest peeglitahvlitest) välja. See tähendab, et saame sellise kuju, suuruse ning mõõtudega peegli, nagu klient soovib. Tõsi on see, et satandardpeeglit kui sellist meil ei ole, kuid erimõõdu ja kujuga peegel ongi asendamatu tähtsusega siis, kui soovite saada midagi sellist, mida päris igal teisel ei ole. 

Kõige kohandatavam lahendus turul

Mõõtude järgi tasub peegel lõigata juba selleks, et peegel võimalikult hästi oma uude koju sobiks. Abitsioonikamate peegellahenduste puhul, näiteks kui soovite vannituppa seinast seinani ulatuvat peeglit või katta ust peegliga, siis sisustuskaubamaja valmislahendus sinna paraku ei sobi. Meie peegleid saab erikujuliselt lõigata, fassettlihvida ja puurida. Võimalik on ka CNC-masinaga musteid peale joonistada. Soovi korral on võimalik peeglit (mirastar peegel) ka karastada. Mirastar peegel on küll kirkast peeglist pisut tumedama toonivarjundiga, kuid näiteks köögi taustapeegliks sobib see suurepäraselt.

Tellimise protsess

Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, jagades oma visiooni ja eelistusi. Iga detail aitab meil paremini mõista teie vajadusi.

Mõõtmine: Meie kogenud meeskond külastab teie asukohta, võtab täpsed mõõdud ja arvestab kõigi oluliste aspektidega, et tagada optimaalne ja kvaliteetne lõpplahendus.

Kooskõlastamine: Esitame teile detailse hinnapakkumise, kus on arvestatud kõiki teie soove, alates peegli paksusest ja kujust kuni sobiva kinnitusviisini.

Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades, et teie uus klaasist vahesein või uks paigaldatakse kiirelt, efektiivselt ja esteetiliselt meeldivalt.

Peegli hooldus ja puhastamine

Peeglitele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise peegli  lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab peegel kauem puhtana ja peegli puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale. See innovatiivne lahendus tagab, et Sinu peeglid püsivad kauem ilusad ja kergesti hooldatavad.

Küsi pakkumist!

Meie eesmärk pole pakkuda teile mitte ainult kvaliteetset toodet, vaid ka suurepärast teenust alates esimesest kontaktist kuni projekti eduka lõpuleviimiseni. Klaasissepa on täitnud inimeste klaasi ja peegliunelmaid juba üle 30 aasta, seega saame pakkuda nõu ja abi ka kõige ambitsioonikamate lahenduste puhul. 


Küsi pakkumist