fbpx

Tooted - Kirka klaasiga rõdupiire


Kirka klaasiga rõdupiire

Kirka klaasiga rõdupiire

Kirka klaasiga rõdupiire on  ajatu ning mõjub igas ruumis märkamatult, olles turvaliseks piirdeks seal, kus seda vaja – olgu see klassikaline rõdu õues või teise korruse rõdu siseruumis, mis vajab turvalist piiret ilma avarust kaotamata.

Nanokaitse

Kirka klaasiga rõdupiire on soovituslik tellida koos EnduroShield nanokaitsega, kuna toetame vastu piirdeid tihti oma käsi mis võib nad muuta kergesti määrdunuks. Nanokaitse  muudab matistatud rõdupiirde klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Rõdupiirde turvalisus

Rõdu- ja trepipiirded valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Trepiklaasid valmistame täpselt trepi järgi, olgu see kumer, astmed sisse freesitud või midagi muud. Kõik meie piirdeklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Lisaks sellele kasutame lamineeritud klaasi, et purunemisel ei paiskuks killud laiali. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ning paigaldusega. Turvalisuse huvides kasutame rõdu- ja trepiklaasidena laminaatklaasi.

 


Küsi pakkumist