Tooted - Matistatud klaasiga vaheseinad, uksed


Matistatud klaasiga vaheseinad, uksed

Matistatud klaasiga vaheseinad, uksed

Matistatud klaasid on enim kasutatud lahendused vaheseintes ja ustes, kuna aitavad tagada privaatsuse koosolekuteruumis, kontorinurgas või mujal, kus seda on vaja. Matistatud klaase on meie valikus erinevates toonides ja mustritega. Tutvu klaaside valikuga siin.  Samuti pakume võimalust klaasile ka oma soovitud muster matistada. Meie valikus on ka mürasummutavaid lahendusi, et tagada ruumis räägitava osas suurem konfidentsiaalsus.

Kõik klaasist vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist