fbpx

Tooted - Erilahendusega vaheseinad, uksed


Erilahendusega vaheseinad, uksed

Erilahendusega vaheseinad, uksed

Erilahendusega vaheseinad on õige valik siis, kui tundub, et meie kodulehelt sobivat klaaslahendust ei leidnud. Aga kirjuta meile ikka, sest me ei karda väljakutseid. Teeme kas või ukse sisse su kassi jaoks kassikujulise ava. Meil on 30-aastane kogemus ja Eesti suurim klaaside ja klaasifurnituuri valik, seega iga klaasunistus saab täidetud. Kui aga ideid jääb puudu, siis külasta meie salongi ja leiame koos selle õige lahenduse.

Kõik klaasist erilahendusega vaheseinad ja uksed valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab vaheseinu, erinevate süsteemidega lükanduksi, voldikuksi, klassikalisi hingedel uksi ning suure valiku käepidemeid, ka lukustatavaid. Kõik klaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ja paigaldusega.

Klaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist