fbpx

Tooted - Peegel taustaklaas


Peegel taustaklaas

Peegel taustaklaas

Köögi tööpinna tagasein on sama oluline kui kvaliteetne köögimööbel ja -tehnika. Taustaklaas köögis on esteetiline ja ühe enam populaarsust koguv võimalus anda oma köögile täiesti unikaalne ilme. Lisaks sellele on köögi taustapeegel ka tegelikult praktiline lahendus, sest peeglit on oluliselt parem puhastada kui tavalist seina. Kui soovid veidi inspiratsiooni koguda, siis vaata kindlasti sisearhitekti soovitusi, kuidas oma kööki klaaslahendustega rikastada, meie blogist.

Kõige kohandatavam lahendus turul

Meie klaaslahendused on rätsepatöö selles mõttes, et me lõikame ise peegli välja ja valime sobiva töötluse ja furnituurid. See tähendab, et me saame köögi taustapeegli sisse lõigata avad pistikupesade jaoks ja valida kinnitusmeetodi vastavalt köögi tingimustele. Turvalisuse ja tugevuse huvides üldiselt taustaklaasid karastatakse. Meie kasutame köögi taustalahendustes karastatavat Mirastar peeglit. 

Tellimise protsess

Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, jaga meiega oma visiooni ja eelistusi. Väga oodatud on kõik pildid ja kirjeldused, mis aitavad meil teie soovist paremat ülevaadet saada.

Mõõtmine: Meie kogenud meeskond külastab teie asukohta, võtab täpsed mõõdud ja arvestab kõigi oluliste aspektidega, et tagada hiljem optimaalne paigaldus. Peab aga meeles pidama, mõõte saab võtta vaid siis, kui ehitustegevus/remont on valmis ja kõik detailid on paigas. Seega kui seina võib veel tulla plaate või ülemine kapirida alles ootab paigaldust, siis on mõõte veel vara võtta.

Kooskõlastamine: Esitame teile detailse hinnapakkumise, kus on arvestatud kõiki teie soove, alates taustapeegli paksusest kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik on vastavuses teie ootustega.

Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades, et teie uus taustapeegel paigaldatakse kiiresti, efektiivselt ja esteetiliselt meeldivalt.

Taustapeeglite hooldusest ja puhastamisest

Klaasidele ja peeglitele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab peegli lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab peegel kauem puhtana ja selle puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale. See innovatiivne lahendus tagab, et peeglid püsivad kauem ilusad ja kergesti hooldatavad. Köögis on see eriti hea lahendus, sest just köögis ja vannitoas määrduvad erinevad pinnad kõige kiiremini. 

Küsi Pakkumist

Kui teie köök on taustapeegliks valmis, võtke meiega julgelt ühendust. Klaasissepal on klaaslahendute projekteerimise ja paigaldamisega üle 30 aasta kogemust, seega võite kindel olla, et meie tehtud klaaslahendused saavad olema kauakestvad, turvalised ja ilusad. 

 


Küsi pakkumist