fbpx

Tooted - Peegel taustaklaas


Peegel taustaklaas

Peegel taustaklaas

Peegel taustaklaasina on viimasel ajal aina enam populaarust koguv ja seda põhjusega – on ju teada, et peegel teeb iga ruumi avaramaks. Meie tootevalikus olev Mirastar peegel sobib ideaalselt köögitaustaks, kuna teda saab karastada, mis tähendab, et ta on tugev ja peab kuumadele pritsmetele vastu. Soovi korral saab peeglile ka mustri peale uuristada, et lisada ruumi isikupära. 

Mirastar peeglite saadavus:

  • 6mm, hind: 124 /m
  • 8mm, hind: 154 /m2

Tootekood: P6KAR, P8KAR

Taustaklaasina sobib kasutada ka antiikpeegleid või värvilisi peegleid, kuid pliidi taha nad ei sobi, kuna neid ei saa karastada ning seetõttu on oht kuumusega puruneda.

Peeglile soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab peegli lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab peegel kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Kõik taustaklaasid valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse kööki. Taustaklaasi puurime ka vajaduse korral avad pistikute jaoks. Pakume soovi korral ka mõõtmist ja paigaldust.

Enne tellimuse esitamist palun tutvuda meie blogipostitusega: https://klaasissepa.ee/uudised/taustaklaas-kooki/


Küsi pakkumist