fbpx

Tooted - Toonitud klaasiga rõdupiire, trepipiire


Toonitud klaasiga rõdupiire, trepipiire

Toonitud klaasiga rõdupiire, trepipiire

Toonitud klaasiga rõdupiire, trepipiire sobib juhul, kui tahad, et klaasi toon sobib hästi interjööriga. Toonitud klaase on meie valikus halli, tumehalli ja pronksi

Nanokaitse

Toonitud klaasiga rõdupiire, trepipiire on soovitatav  tellida koos EnduroShield nanokaitsega, kuna toetame vastu piirdeid tihti oma käsi mis võib nad muuta kergesti määrdunuks. Nanokaitse  muudab matistatud rõdupiirde klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.

Rõdupiirde turvalisus

Rõdu- ja trepipiirded valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Trepiklaasid valmistame täpselt trepi järgi, olgu see kumer, astmed sisse freesitud või midagi muud. Kõik meie piirdeklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Lisaks sellele kasutame lamineeritud klaasi, et purunemisel ei paiskuks killud laiali. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka mõõtmise ning paigaldusega. Turvalisuse huvides kasutame rõdu- ja trepiklaasidena laminaatklaasi.


Küsi pakkumist