fbpx

Tooted - Klaasist rõdupiire


Klaasist rõdupiire

Klaasist rõdupiire

Rõdupiirded ei pea olema pelgalt funktsionaalsed; need võivad olla ka elegantse disaini elemendid, mis rikastavad teie rõdu või terrassi välimust, samal ajal pakkudes turvalisust ja säilitades avatud, õhulise ruumi tunde. Klaasist rõdupiirded on ideaalne lahendus, ühendades endas nii stiili kui ka ohutuse, ilma et peaksite tegema järeleandmisi valgusküllasuse või vaadete osas.

Milline klaas sobib rõdupiirdeks?

Rõdupiirete puhul tuleb, pöörata erilist tähelepanu nii turvalisusele kui ka esteetikale. Enamasti kasutame selleks karastatud ja lamineeritud klaasi, mis on vastupidav ja turvaline. Lamineeritud klaasi eeliseks on, et isegi purunemise korral püsivad klaasikillud kile küljes kinni, vältides nii vigastuste ohtu. Samuti ei kuku nii killud klaasi purunedes kellelegi ülevalt kaela. Lisaks pakume võimalust muuta teie rõdu privaatsemaks, kasutades musterklaase või toonitud klaasi, mis võimaldab teil nautida privaatsust ilma valguse ja avatuse ohverdamata. Ka neid klaase saab kiletada või karastada

Kõige kohandatavam lahendus turul

Erinevalt standardsetest lahendustest pakume täielikult kohandatavaid rõdupiirdeid. See võimaldab teil valida täpselt teie soovidele vastava kõrguse, kuju ja mõõtudega piirded, sest me lõikame klaasid ise välja ja valime paigalduseks sobivad profiilid ja furnituurid. Lisaks on meil paindlikud võimalused klaaside kinnitamiseks, tagamaks, et lõpptulemus sobib ideaalselt teie hoone välisilmega.

Rõdupiirde tellimise protsess

  • Päringu Esitamine: Alustage meiega ühenduse võtmist, jagades oma visiooni ja soove. Kõik viited, pildid ja joonised on teretulnud, et aidata meil mõista teie eesmärke.
  • Mõõtmine: Meie kogenud spetsialistid külastavad teie asukohta, võtavad täpsed mõõdud ning arvestavad kõigi vajalike detailidega, et tagada turvaline ja kvaliteetne paigaldus.
  • Kooskõlastamine: Mõõtmiste põhjal koostame detailse joonise ja esitame teile hinnapakkumise, arvestades klaasi paksust, kõrgust, tooni ja kinnitusviise. See etapp tagab, et kõik teie soovid ja nõuded on arvesse võetud.
  • Paigaldus: Kui olete pakkumisega rahul, tulevad meie professionaalsed paigaldajad teie juurde, et paigaldada rõdupiire kiirelt, kvaliteetselt ja esteetiliselt meeldivalt.

Toonitud klaasiga rõdupiirde paigaldus.

Küsi pakkumist!

Meie eesmärk pole pakkuda teile mitte ainult kvaliteetset toodet, vaid ka suurepärast teenust alates esimesest kontaktist kuni projekti eduka lõpuleviimiseni. Klaasist rõdupiirded on suurepärane investeering teie kinnisvarasse, lisades sellele väärtust ja ilu Valides meie kohandatud lahendused, saate kindlad olla, et saate kvaliteetse ja kauakestva lahenduse.


Küsi pakkumist