fbpx

Tooted - Dušiklaas


Dušiklaas

Dušiklaas

Dušiklaas vannitoas on elegantne ja praktiline valik, mis aitab hoida vee õigel pool ruumi. Kuna tegemist on klaaslahendustega, mis peab pidama vett ning seisma kindlalt, nõuavad need täpsust ja planeerimist. Klaasissepal nii lihtsate kui keerukamate dušiklaaside projekteerimisel ja paigaldamisel üle 30 aasta kogemust hõlma all. 

Kõige kohandatavam lahendus turul

Meie dušiklaasid on rätsepatöö, mis tähendab, et saame vastu tulla kliendi soovidele ja kohandada klaasid vastavalt ruumi mõõtudele ja eripäradele. See tähendab, et võime lõigata klaasi erikuju järgi, et ka kõige huvitavamad sisekujundusideed saaks vannitoas realiseeritud. Dušiklaasiks võib kasutada nii tavalist ehk kirgast, toonitud kui matistatud klaasi. Viimasel ajal on eriti populaarseks saanud Optiwhite klaas, sest selles on tavaklaasile omane rohekas toonivarjund viidud miinimumini. Pakume ka kujundite või mustrite klaasile matistamist või digiprintimist. Meil on Eesti suurim valik klaasifurnituure, seega leiab igasse vannituppa esteetiliselt sobivad kinnitusmeetodid. Üldiselt turvalisuse huvides dušiklaasid ka karastatakse

Tellimise protsess

  • Päringu Esitamine: Võta meiega ühendust, et jagada oma visiooni ja eelistusi. Kõiksugu pildid ja kirjeldused on teretulnud, et saaksime teie soovidest parema ülevaate.
  • Mõõtmine: Meie meeskond külastab paigalduskohta, võtab täpsed mõõdud ja tutvub paigaldustingimustega. Mõõtmise puhul peab arvestama, et objekt peab valmis olema, ehk vannitoa põrand, seinad ja lagi peaks valmis olema. 
  • Kooskõlastamine: Esitame detailse hinnapakkumise joonisega, mis sisaldab kõiki teie soove, alates klaasi tüübist ja paksusest kuni kinnitusviisideni. See samm tagab, et kõik vastab teie ootustele.
  • Paigaldus: Peale hinnapakkumise heakskiitmist alustame paigaldustöödega, tagades kiire, efektiivse ja turvalise tulemuse.

Dušiklaasi hooldus ja puhastamine

Dušiklaasidele soovitame EnduroShield nanokaitset, mis muudab klaasi hõlpsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Vannitoas määrduvad klaasid eriti kiiresti ning nanokaitse vähendab puhastussagedust ja aega, aidates kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning seeläbi vähendab koormust keskkonnale. Nanokaitsega klaas püsib kauem ilusana ja kergesti hooldatavana.

Küsi pakkumist

Kui teie vannituba on dušiklaasiks valmis, võtke meiega ühendust. Meil on üle 30 aasta kogemust klaaslahenduste projekteerimisel ja paigaldamisel, seega võite olla kindlad, et meie lahendused on turvalised, kestvad ja kaunid. Ootame teid kindlasti ka kohapeale (Kadaka tee 2), et tutvuda lähemalt meie klaasi- ja furnituurivalikuga, sest oma silm on kuningas!


Küsi pakkumist