fbpx

Tooted - Musta furnituuriga dušiklaas, dušinurk


Musta furnituuriga dušiklaas, dušinurk

Musta furnituuriga dušiklaas, dušinurk

Musta furnituuriga dušiklaas on vanniotas on kahtlemata stiilne ja ajatu lahendus. Meie suurest tootevalikust leiad kindlasti just sulle sobiva lahenduse. Samuti saad ise valida kas soovid klassikalist kirgast klaasi või eelistad hoopis erilisemat lahendust matistatud või musterklaasiga. Musta furnituuriga dušiklaas sobib nii klassikalisesse kui minimalistlikku vannituppa.

Dušiklaasi valmistame kliendi mõõtude järgi ja meie tootevalikust leiab sobiva lahenduse igasse ruumi. Meie valikust leiab klassikalisi fikseeritud dušiklaase, lükandsüsteemiga dušiuksi; samuti seina äärde lükatavaid või kokku volditavaid lahendusi. Kõik meie dušiklaasid on karastatud, mis teeb nad tugevaks ja vastupidavaks. Pakume täislahendust koos furnituuri ja soovi korral ka paigaldusega.

Dušiklaasidele soovitame juurde tellida EnduroShield nanokaitse, mis muudab tavalise klaasi lihtsasti puhastatavaks, mustust, vett ja rasva hülgavaks. Peale paigaldamist seisab klaas kauem puhtana ja klaasi puhastusaeg ja puhastamise sagedus vähenevad märkimisväärselt. See aitab kokku hoida vee ja puhastuskeemia pealt ning vähendada koormust keskkonnale.


Küsi pakkumist